IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Turniej - streszczenie

Go down 
AutorWiadomość
Almarien
Admin
avatar

Liczba postów : 122
Join date : 25/01/2017
Age : 28

PisanieTemat: Turniej - streszczenie   Pią Sty 27, 2017 8:32 pm

PART 1
Dzień turnieju… Uczniowie nocnej klasy zostali losowo podzieleni na dwuosobowe zespoły, a następnie przydzielono im zadania z jakimi mieli się zmierzyć…

Pierwsza para: Aaron i Ayumi docelowo mieli odebrać jakiś przedmiot Vincentowi Marou by móc przejść dalej co jednak przekształciło się w walkę na śmierć i życie pomiędzy Ojcem, a synem.

Aya i Junko miały za zadanie wydostać się z jaskini, która okazała się labiryntem. Już na samym początku dziewczęta zostały rozdzielone, a dodatkowym utrudnieniem były 2 chowańce stworzone przez Kaname Kurana które podążały ich tropem, aby móc ukończyć zadanie musiały podążać za krukiem, który również był wytworem Ojca Junko.

Eiichi i Shane – ciało jednego z braci zostało przejęte, a następnie zmuszone do walki z drugim. W trakcie pojedynku ujawniają się nowe umiejętności bliźniaków, o których wcześniej nie mieli pojęcia. Przestrzeń wokół walczących pokryła się sino-szarą mgłą, która powstała wskutek zderzenia białej mgły odbierającej wszystkie zmysły stworzonej przez Shane oraz czarnej stworzonej przez Eiichiego która zadaje niewysłowiony ból. Pojedynek zakończony został poprzez dość brutalną ingerencję Ojca chłopaków.  

Zadaniem Niny i Elise była zagadka zadana przez dyrektora szkoły.. i całe szczęście że obie dziewczyny wykazują zamiłowanie do kosztownych błyskotek…

Leo i Alec… W tym przypadku prawdopodobnie wyzwaniem było samo przebywanie tej dwójki w swym towarzystwie jednakże dodatkowym zadaniem było znalezienie sposobu na oszukanie Damien’a  Martella. On sam potrafi dostrzec to co prawdziwe i przebić się przez każdą iluzję....

Erin i Mads zamknięci zostaną w pałacu wykonanym z lodu, a by móc się z niego wydostać musieli odnaleźć jeden, jedyny słaby punkt w konstrukcji. Dodatkowym utrudnieniem była konieczność unikania atakujących ich ze wszystkich stron lodowych kolców.

Nymeria i Julietta musiały zmierzyć się z Ojcem Ayumi , który posiada umiejętność przekształcania wspomnień. Zawodniczki musiały stawić czoła swoim najgorszym wspomnieniom oraz lękom.

Umiejętności walki Nicholas’a i Sozon’a zostały przetestowane przez wampiry poziomu E oraz grupę Łowców Wampirów.
 
PART 2

Ci, którym udało wykonać się stawiane przed nimi zadania mieli zebrać się w wyznaczonym przez nauczycieli miejscu jednakże nie wszystkim udało się dotrzeć tam w jednym kawałku. Korzystając ze sposobności, że Leo oddalił się w poszukiwaniu swojego lusterka, Alec zbliżył się do odpoczywających pod zboczem jakiejś góry Nicolasa i Sozona by wykonać wyrok na najstarszym synu z rodu Martell. Po wpływem ogromnej ilości mocy szatyna ziemia zadrżała, a następnie na niczego nie spodziewających się chłopców spadła tona skał oraz kamieni rozrywając i miażdżąc ich ciała. Niebieskowłosy zginął od razu zaś Nick’owi udało się przeżyć niemniej jednak ran jakie otrzymał nie można było uleczyć za pomocą wampirzej krwi ( a już na pewno nie w przypadku gdzie w pobliżu obecna była osoba, która to skutecznie uniemożliwiła)…  Wiedząc że kwestią czasu gdy na miejsce przybędą nauczyciele, Łowcy oraz rodzice brązowowłosy podniósł głazy i podszedł do Martella, który sądził, że chłopak chce mu pomóc pozostać w krainie żywych (martwych?)…  Alec jednak wyrywa Nicholas’owi serce wyznając  przy tym, że nie jest jego wybawicielem lecz katem, a gdy na miejsce zaalarmowani hałasem przybyli przedstawiciele ludzi i wampirzych rodów oświadczył, że tylko skrócił jego cierpienie.  

PART 3

Trwają przygotowania do pogrzebu… W dzień przed Aya, Nina i Erin postanowiły wybrać się do miasta w celu zakupu nowych czarnych sukienek/woalek/pończoch/sztucznych łez <-- niepotrzebne skreślić... Będąc w jednej alejek dziewczęta zostają zaatakowane przez szukającego zemsty Ojca Sozona oraz podległych mu łowców, który nie uwierzył w nieszczęśliwy wypadek podczas, którego życie stracił jego syn. Jako pierwsza cios otrzymała Aya, którą uderzenie o ścianę jakiegoś budynku pozbawiło przytomności, następnie swój atak przypuściła Erin jednakże jej cieniste twory nie potrafiły przeciwstawić się broni stworzonej specjalnie po to by zabijać wampiry...  Liczne rany oraz fakt, że w czasie walki bardziej dbała o bezpieczeństwo swoich przyjaciółek niż własne sprawiło, że niebieskowłosa padła na ziemię przeczuwając swój bliski koniec... Co w tym czasie robiła Nina podczas gdy jej przyjaciółki zapoznawały się z fakturą podłoża? Prawdopodobnie zakryła łapkami oczka sądząc, ze jeżeli ona nie widzi napastników to Oni jej także nucąc przy tym jak mantrę: przestańcie. Ocknęła się dopiero gdy zauważyła Erin krztuszącą się własną krwią w kierunku której ruszył ostatni żywy Łowca. Aya ocknęła się i unieruchomiła mężczyznę swoją mocą zaś modelka usiłuje nakarmić Erin własną krwią lecz ta uświadamia jej, że jest już za późno. Zanim zdołała powiedzieć coś więcej otrzymuje śmiertelny cios prosto w serce gdy Łowca uwolnił się spod mocy białowłosej, a następnie usiłuje zabić Ayę, która nieoczekiwanie dostaje pomoc od Niny, a mianowicie widząc, że przyjaciółka ma kłopoty wyciągnęła z torby swoje nowiusieńkie szpilki od Christian’a Louboutin’a i rzuciła w napastnika tak (nie)fortunnie, że obcas wbił się mężczyźnie w głowę powodując natychmiastową śmierć. Wiedząc, że nigdy nie założy dopiero co zakupionych butów Nina traci przytomność, Aya zaś dzwoni do Shane i zawiadamia brata, że zostały zaatakowane w mieście. Blondyn wybiegając ze szkoły po drodze informuje Eiichiego i wspólnie udają się na miejsce wypadku.

PART 4

Po pogrzebie zwołane zostaje zebranie przedstawicieli wysokich rodów wampirów, Rady Łowców oraz dyrektora szkoły w celu omówienia ostatnich wydarzeń. Vincent Marou wyraził na nim swe obawy w stosunku do sposobu prowadzenia placówki, w której kształcą się dzieci sugerując tym samym dymisję dyrektora jednocześnie proponując jednego ze swych popleczników na jego miejsce. Rozpoczyna się zażarta dyskusja w czasie której wiele osób sugeruje zabranie swych pociech z placówki gdy zabraknie w niej Crossa jednakże największym zaskoczeniem jest to, że Cross dobrowolnie rezygnuje ze swojego stanowiska przyznając iż nie był wystarczająco silny by obronić swoich uczniów… Następnym, którego Marou usiłuje usunąć ze stanowiska za niekompetencję jest Zero Kiryuu dając do zrozumienia, że gdyby ktoś lepiej kierował Radą Łowców uczennice nocnej klasy nie zostały by zaatakowane w mieście jednakże argumenty Vincenta spotkały się z licznymi sprzeciwami obecnych na posiedzeniu osób.

PART 5 (ostatni)

Szkoła zostaje zamknięta na miesiąc… Tyle czasu trwały zmiany jakie wprowadził nowy dyrektor placówki, a największą z nich było usunięcie ludzi z Akademii. Lodówka w akademiku nocnej klasy zapełniła się torebkami z krwią, zrezygnowano z koedukacyjnych pokoi oraz wprowadzono nowy system nauczania w którym większy nacisk nałożono na kształcenie unikalnych umiejętności uczniów oraz ich umiejętności walki. Aaron Marou przejął gabinet i obowiązki przewodniczącego Nocnej Klasy do chwili gdy Shane otrząśnie się po śmierci swojej dziewczyny. Część rodziców nie zgodziła się z tak drastycznymi zmianami odmawiając tym samym umieszczenia swych pociech w akademii. Jace Akatsuki wrócił do prowadzenia rodzinnej firmy, Ayumi Kiriko po tym jak Alec usunął z niej wszelkie wspomnienia o tym, że kiedykolwiek żywiła do niego jakieś większe uczucie, wyjechała w trasę koncertową ze swoim nowym zespołem, Lilith Cross opuściła szkołę wraz ze swym Ojcem, dla Jake’a Crowd decydującym czynnikiem, który doprowadził do decyzji o opuszczeniu Akademii było zmniejszenie uczęszczającej do niej ilości przedstawicielek płci pięknej, Jinx „straciła głowę” podczas gry w rosyjską ruletkę w której to zamiast rewolweru użyła bazooki, Mads Ivarsen postanowił opłynąć ziemię na łódce, którą własnoręcznie zbudował...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Turniej - streszczenie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Informacyjne :: Streszczenia-
Skocz do: