Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Czego pragniesz? (Keira/Nym)

Go down 
AutorWiadomość
Almarien
Admin
Almarien


Liczba postów : 280
Join date : 25/01/2017
Age : 33

Czego pragniesz? (Keira/Nym) Empty
PisanieTemat: Czego pragniesz? (Keira/Nym)   Czego pragniesz? (Keira/Nym) EmptySro Wrz 05, 2018 8:53 pm


Czego pragniesz? (Keira/Nym) Gaby.demo

Kręciło mi się w głowie, po trochu od ilości wypitego wina, po trochu od natłoku bodźców i wrażeń. Jej usta na moim dekolcie, na moim brzuchu, ciepło skóry i chłód jedwabiu pod moimi palcami. Ten delikatny ucisk na biodrze, nienahalny, ale wysyłający wgłąb ciała bardzo przyjemne impulsy. Rozsunęłam nogi, by ułatwić jej poruszanie się, a sama powoli przesuwałam dłonie od jej krągłych pośladków i bioder, coraz wyżej i wyżej. Na chwilę odwróciłam głowę w stronę lustra by zobaczyć nasze odbicia. Jej ciało nad moim. Burzę włosów. Leniwe pocałunki i czerwień tęczówek.
Widok ten sprawił, że między udami poczułam nieznośny, słodki uścisk, z jednej strony popędzający w kierunku spełnienia, z drugiej wręcz przeciwnie, przypominający o tym, że to nie wyścig i, że tak bardzo pragnę eksplorować jej ciało. Ta potrzeba rozpalała mnie i motywowała, jednak chwilowo pozwalałam, by to ona prowadziła. Czułam, że gdy już zacznę, to nie oderwę się od niej zbyt prędko...
Powrót do góry Go down
 
Czego pragniesz? (Keira/Nym)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Keira Pentagram
» Priv Keira & Shane - Zaliczenie :) (nieoficjalne)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Część główna :: Privy-
Skocz do: