IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Eiichi Kiryuu

Go down 
AutorWiadomość
Momoko
Admin
avatar

Liczba postów : 56
Join date : 28/01/2017

PisanieTemat: Eiichi Kiryuu   Sob Sty 28, 2017 7:42 pm

▴ ▾ ◂ ▸ ▵ ▿ ◃ ▹ ▴ ▾ ◂ ▸ ▵ ▿ ◃ ▹


▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █▌

E i i c h i  ░  Kiryuu  ░  mężczyzna  ░  h e t e r o s e k s u a l n y  ░  19 lat  ░  27.09  ░  ♎
wampir szlachetny  ░  łowca  ░  b r a t   b l i ź n i a k   S h a n e  ░  młodsza siostra Aya  ░  188 cm  ░  8 9   k g  ░  brunet  ░  szkarłatne oczy  ░  p o d w y ż s z a n i e   t e m p e r a t u r y
o b i e k t ó w  ░  tworzenie czarnej mgły zadającej ból i pobierającej cudzą energię  ░  niewielkie blizny w okolicach klatki piersiowej  ░  z ł o ś l i w y  ░  skryty  ░  mało empatyczny
z a a f e r o w a n y   w ł a s n y m i   p o t r z e b a m i  ░  zakochany w kobiecych nogach  ░  nie dzielący się z nikim informacjami na temat swojej przeszłości  ░  w s p ó ł w ł a ś c i c i e l   k l u b u   w   c e n t r u m   m i a s t a  ░  brzydzący się syntetycznej krwi  ░  miłośnik ciężkich brzmień  ░  p a m i ę t l i w y

█▌▇ ▆ ▅ ▄ ▃

─────────────────⟡─────────────────

◆   A y a      K i r y u u   —   do tej pory nie oswoił się z myślą, że jest jego siostrą, dlatego nie traktuje jej w taki sposób. Ograniczają się wzajemnie do krótkich, często niezbyt sympatycznych rozmów, jeżeli gdzieś się na siebie natkną. Eiichi zdaje sobie sprawę z tego, że ich relacja nie powinna tak wyglądać i zapewne chciałby to zmienić, ale niestety rzeczywistość nie jest taka prosta, jakby tego chciał.
◆   S h a n e      K i r y u u   — tutaj identycznie, a może nawet jeszcze bardziej pod górkę? Ci dwaj dogryzają sobie 24/7, nie potrafią porozmawiać bez obrzucenia się nawzajem błotem. Ciągłe sprzeczki, kłótnie, rywalizacja i nieustanna chęć pokazania temu drugiemu, że jest się lepszym. Tak ich relacja prezentuje się z zewnątrz, a wewnątrz? Eiichi nie potrafi przywyknąć do faktu z posiadania rodzeństwa, wciąż broni się przed prawdą, chociaż to zupełnie nie ma sensu. Miotają nim różne emocje, sięgające nawet samego żalu i rozgoryczenia, które nie pozwalają mu zachowywać się inaczej.
◆   N y m e r i a      M a r t e l l   —    nietypowy prezent od Eiichiego zapoczątkował ich trudną do określenia relację, opierającą się na dziwnym zrozumieniu i wzajemnym przyciąganiu, które kobieta z nieznanych brunetowi przyczyn stara się stłamsić. Eiichi czuje się w jej towarzystwie zadziwiająco swobodnie, jak na tak krótki czas trwania ich znajomości, co zaskakuje samego mężczyznę. Nieświadomie zaczyna się na nią coraz bardziej otwierać.
◆   J u n k o      K u r a n   —   na razie nie mieli zbyt wielu okazji do rozmowy. Eiichi jednak jest porządnie uprzedzony co do samej dziewczyny przez wzgląd na ekscesy jej sióstr, jakie miały miejsce w przeszłości. Samą Junko postrzega jako "zbyt dumną pannę na to, by rozmawiać z hołotą", przez co na razie nie przejawia jakiejkolwiek chęci rozwinięcia znajomości.
◆   M a x w e l l      D o n o v a n   —   zero styczności, na ten moment Eiichi nie ma o nim zdania.
◆   N i n a      S e n r i   —   kto by pomyślał, że dziewczyna o zupełnie odmiennym charakterze, zainteresowaniach i priorytetach stanie się dla bruneta tak ważna. Nigdy nie potrafił zrozumieć jak Ninie udało się przeniknąć przez wszystkie stawiane przez niego zapory, które oddzielały go od reszty społeczeństwa, i za którymi ukrywał wszystkie swoje prawdziwe odczucia. Minęło jednak bardzo dużo czasu zanim docenił to, co miał. Przez ostatni, ciężki dla dziewczyny incydent, ta zdecydowała się zakończyć ich romans, mówiąc, iż musi przemyśleć czy to wszystko miało sens. Chociaż nie wydaje się, żeby Eiichiego szczególnie to dotknęło, w głębi duszy wciąż nie może się pogodzić z faktycznym stanem rzeczy.
◆   A n d r e w      S e n r i   —   znikomy kontakt i to jeszcze z czasów zanim Andrew zdecydował się na pewien czas opuścić mury akademii. Praktycznie nie mieli ze sobą do czynienia.
◆   A a r o n      M a r o u   —   do niedawna mijali się na korytarzach bez słowa, nie zwracając na siebie uwagi. Jednak wizyta byłego trenera Eiichiego popchnęła oboje do ich pierwszej rozmowy, która pomogła brunetowi uspokoić rozszalałe myśli i dostarczyła parę bardzo istotnych informacji. Kiryuu od tego czasu nie wie co sądzić o obecnym przewodniczącym nocnej klasy. Zrobił to z czystej chęci pomocy, czy kryło się za tym coś innego?
◆   A l e c      M a r o u   —   nie wchodzą sobie w drogę.
◆   K a t e r i n a      K o s l o v   —   poznali się w blasku tysięcy kolorowych świateł i sztucznych ogni, pamiętnej sylwestrowej nocy. Darowali sobie głębokie rozmowy i od razu przeszli do rzeczy, kończąc razem nie gdzie indziej, a w łóżku. Mężczyzna, który przywykł do niezobowiązującego seksu, na nowo docenił jego znaczenie. Prawie zdołał zapomnieć, jak to dobrze jest się nie przywiązywać.
◆   K e i r a      P e n t a g r a m   —   naprawdę nie wie, co ma o niej sądzić. Z pewnych przyczyn w jej towarzystwie pozostaje czujny, nawet podczas zwykłej rozmowy.
◆   R o x a n n e      A y t o n   —   kobieta, którą nawet choćby chciał, nie potrafi traktować na poważnie. Uważa ją za nachalną i do przesady sfiksowaną na punkcie cielesnych przyjemności. Odpycha go swoim brakiem umiaru i wyczucia.
◆   A s h l e y      W a l s h   —   nie mieli jeszcze okazji ze sobą porozmawiać.
◆   L e o      U t s u k u s h i i   —  prócz wymienienia paru kwestii, ci dwaj trzymają się od siebie z daleka. Eiichiego w wybitny sposób odstręcza osobowość zakochanego w sobie aktora, którego uwagi uważa co najmniej za poronione.
◆   J u l i e t t a      A i d o   —   na początku ich znajomość szła w bardzo złym kierunku, obydwoje fukali na siebie na każdym kroku, a dokuczanie rudej niewieście Eiichi zaczął traktować jako swego rodzaju rozrywkę. Z czasem jednak, o dziwo, ich relacja zaczęła pomału się ocieplać, aż w końcu nasiąknęła specyficzną wiązką przyjaźni.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Eiichi Kiryuu
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Informacyjne :: Karty Postaci-
Skocz do: